سریال دروغ پردازی کتاب بازگشت به اسلام

ساخت وبلاگ
چکیده : نویسنده در بخش "در آمد" نوشته است:خداوند را چنان که بایسته است می ستایم و بر بنده و پیامبر او محمد ص... با عنوان : سریال دروغ پردازی کتاب بازگشت به اسلام بخوانید :

نویسنده در بخش "در آمد" نوشته است:

خداوند را چنان که بایسته است می ستایم و بر بنده و پیامبر او محمد صلی الله علیه وآله چنانکه شایسته است درود می فرستم و اما هدف از این نوشتار، زمینه سازی نظری برای ، به معنای اقامه آن پس از اضاعه ی آن توسط آنان است؛بنا بر این فرض که آنان، اقامه ی اسلام چنانکه باید را ترک کرده اند.

ایراد:

اگر واقعا اسم نویسنده((سید منصور هاشمی خراسانی))است که چنین  نیست و این اسم غیر واقعی است، چرا فقط ستایش خداوند و پیامبر مکرم اسلام صلی الله علیه و آله را کرده و از ائمه معصومین علیهم السلام خصوصا امام زمان عج الله فرجه الشریف که وی به کنایه با حرف هایی که می زند علاوه بر سوء استفاده از نام امام زمان ،خود را همان سید خراسانی قیام کننده می داند، نام نبرده است؟؟

همچنین وی تاکید دارد مسلمانان اسلام را ضایع کردند و هدف از این نوشتارزمینه سازی نظری است.نویسنده برای بازگشت به اسلام عملی باید مشخص کند که چه کسانی اسلام را ضایع کردند؟مردم ایران یا دولت های استعماری یهودی و صهیونیستی ؟!

نویسنده مجعول کتاب نا آگاهانه خود را رسوا نموده که به دنبال تخریب وجهه نظام اسلامی بوده و هرگز کاری به مهدویت و مقوله انتظار کاری ندارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم دی ۱۳۹۶ساعت 13:52&nbsp توسط نوید   | 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 18:43